Retigo s.r.o.

Chybí vám personál v kuchyni?

Vsaďte na Retigo. S pomocí konvektomatů Retigo Vision snadno docílíte vyšší kapacity kuchyně s menšími nároky na personál.


Najít kvalitní personál do kuchyně či jiného provozu dokáže být někdy pěkně tvrdým oříškem. Pomoci vám však mohou chytré moderní technologie. 

Díky konvektomatům Retigo Vision rychle navýšíte kapacitu kuchyně i bez nekončícího hledání nových posil. Zařízení jsou energeticky úsporná a dosahují skvělých výsledků také v nezávislém testování (vlastníme certifikát Energy Star a Gastec). V provozu tak dokáží ušetřit značnou část nákladů, své peníze tedy rozhodně nevyhazujete oknem. A díky vychytaným programům ušetří konvektomaty čas také vašim kuchařům.

Jedním z nich je například program nočního vaření. Před odchodem z kuchyně vložíte pokrm do konvektomatu, zapnete program a odejdete domů. Ráno přijdete a jídlo je hotovo. Efektivně získaný čas lze využít třeba k přípravě dalšího pokrmu. Navíc průběh nočního vaření můžete v klidu monitorovat z domova - zařízení stačí připojit do systému Retigo Combionline® na adrese www.combionline.com. Takto lze uvařit například hovězí pečeni za 17,5 hodin při spotřebě pouze 6,6 kWh!

Proč zvolit kovektomaty Retigo?

  • Multifunkční zařízení - Parní konvektomaty dokáží nahradit jiné varné technologie (fritézy, kotle, pánve, grily apod.). Pára uleví manipulaci s těžkými hrnci.
  • Šetří čas i místo - Zatímco probíhá varný proces, máte čas na ostatní aktivity v kuchyni.
  • Uspoří energie - Ekonomické automatické mytí, efektivní tepelný výměník, dvoustupňový předehřev, trojité dveřní sklo či 50 mm silná izolace ušetří značnou část výdajů za energie.
  • Intuitivní ovládání - Retigo zvládne ovládat opravdu každý! Díky použitým piktogramům dokonce i lidé bez znalosti češtiny (nebo jiného jazyka).
  • Chytré senzory a elektronika - Umí udržovat nastavenou teplotu a vlhkost v jednotkách procent. Důležitý je i způsob odtahu vlhkosti, například při grilování produktu s vysokým obsahem vody.  
  • Easy cooking - Vás provede výběrem a nastavením správné teploty a času pečení. Pouze zadáte druh, tloušťku masa, způsob přípravy a stupeň propečení. Takto zvládne i méně zkušený personál připravit dokonalé menu.
  • Jednoduchá údržba - Konvektomat se sám umyje a vysuší. 
  • Vyšší výtěžnost, menší váhový úbytek - Ze stejného množství surovin získáte o několik porcí více.
  • Nízká spotřeba tuků - Do konvektomatu nemusíte zbytečně přidávat litry oleje či jiného tuku. S použitím Retigo Vision olejové pistole pokryjete pokrm milimetrovou vrstvou tuku a dosáhnete mnohem nižší spotřeby než ve fritéze. Vzhledem k nárůstu cen kuchyňských olejů je i zde patrná obrovská úspora.

Čtete tento článek a říkáte si, že už Retigo máte?

Pořiďte si další! Nikoliv pro náš zisk, ale pro vaše pohodlí a úspory. Ideální je sestava konvektomatů. Dva zvládnou mnohem více a stále šetří cenné místo ve vaší kuchyni.