Retigo s.r.o.

Splňujeme nové limity programu Energy Star

V srpnu vstoupily do platnosti přísnější limity pro získání certifikace Energy Star. Jako partner tohoto programu na úsporu energií a ochranu životního prostředí s radostí sdílíme, že i nové limity s přehledem splňujeme.


Dosažené výsledky z nezávislého testování je možné nalézt zde. Kombinace unikátních technických řešení konvektomatů Retigo Vision umožňuje dosahovat nejlepších výsledků vaření za výrazné úspory nákladů. Navíc také pomáhá šetřit životní prostředí. Díky stejnému designu a vlastnostem u každého konvektomatu Retigo Vision lze výsledky účinnosti, úspor a udržitelnosti najít u všech modelů.

Úspora energie a vody

Dvoustupňový předehřev vody využívající tepla odpadní páry v kombinaci s unikátním řešením trojitého dveřního skla* a 50 mm silnou tepelnou izolací sníží náklady při vaření na minimum. Prostřední sklo je potaženo speciální vrstvou, která pomáhá odrážet teplo zpět do komory a eliminuje tak množství tepelných ztrát.

Při tvorbě vysoce nasycené páry pomáhá snižovat nároky na elektrickou energii integrovaný tepelný výměník, který využívá tepla odpadní páry. Příliš horká odpadní voda se před vypuštěním do odpadu musí chladit na určitou teplotu. K tomu v rámci odpadního systému využíváme jen nepatrné množství studené vody. 

Ekonomické mytí

Jedinečný systém automatického mytí Retigo Automatic cleaning zajistí perfektní čistotu konvektomatu Retigo Vision při minimální spotřebě vody a nízkých nákladech na čistící prostředky (doporučujeme používat Retigo Active Cleaner a Vision Descaler).

Konvektomat se sám umyje a vysuší.

 

Recyklovatelné materiály

Životnost konvektomatu nekončí jeho vyhozením. Až 98 % materiálů použitých při výrobě Retigo Vision lze dále recyklovat. Dbáme na to, aby konvektomaty Retigo obsahovaly minimální množství plastových dílů.

 

Bezkonkurenční návratnost investice

Nízké provozní náklady, dlouhá životnost, cenově dostupný servis a skvělý poměr kvalita/cena přináší rychlou návratnost investovaných prostředků. Chytrá investice se vyplatí.

 

Více místa v kuchyni, menší nároky na personál

Konvektomaty Retigo Vision dokáží nahradit hned několik klasických kuchyňských zařízení (fritézy, pánve, grily, kotle atd.) na mnohem menším prostoru. Navíc s prokazatelně vyšší výtěžností a efektivitou zpracování surovin. Multifunkční zařízení Retigo usnadní kuchařům práci, uspoří čas i organizaci kuchyně bez vysokých nároků na personál. Ovládání zvládne každý!

Mnohem větší úsporu pak přinesou také sestavy konvektomatů.

 

* Netýká se velikosti 623