Retigo s.r.o.

7 důvodů proč si vybrat konvektomat RETIGO Vision

Váháte jaký konvektomat si pořídit do vašeho provozu? My vám to ulehčíme. Tady je 7 důvodů proč si vybrat právě konvektomat Retigo Vision.


VISION PERFECT COOKING

Přesná kontrola teploty a množství páry, perfektní rovnoměrnost, vysoká sytost páry a široké možnosti využití při vaření pokrmů jsou zárukou spokojených strávníků, kteří se budou vždy rádi vracet, aby si vychutnali své oblíbené jídlo. Naším cílem je zvýšit prodeje i ve vašem provozu.

TOP KVALITA ZA NEJLEPŠÍ CENU

Vyzkoušejte sami kvalitu a výhody, které přinášejí uspokojení profesionálním kuchařům na celém světě.

KONVEKTOMATY OD SPECIALISTŮ – PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI KUCHYŇ

S konvektomaty Retigo Vision naleznete perfektní řešení pro vaši kuchyň, ať už se jedná o malý snack bar nebo velkou závodní kuchyni pro několik tisíc strávníků.

VISION DESIGN - VZHLED, SPOLEHLIVOST A FUNKČNOST

Vysoce funkční a ergonomický design je zaměřený zejména na kvalitní výsledky vaření a bezpečnost obsluhy. Všechny nerezové díly pouze z kvalitní nemagnetické oceli a minimum plastových dílů zaručí skvělé fungování konvektomatu Retigo Vision i ve vysoce náročných podmínkách.

MY VISION CONTROLS - SNADNÉ POUŽITÍ VE VŠECH PODMÍNKÁCH

Snadné a intuitivní ovládání Vám ušetří čas a náklady na školení obsluhy. Blesková odezva dotykového panelu omezuje nepříjemné časové prodlevy při nastavování konvektomatu. Ovládací panel nemá žádné mechanické prvky a tím je zcela eliminována jejich poruchovost.

ADVANCED STEAM GENERATION SYSTEM - VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY A ÚČINNOST

Unikátní dvoustupňový předehřev vody s tepelným výměníkem zajistí díky dokonalé kvalitě páry požadovanou barvu, texturu i chuť pokrmu, stejně jako zachování vitaminů a minerálních látek.

RETIGO SMART INVESTMENT – NEJRYCHLEJŠÍ NÁVRATNOST INVESTICE NA TRHU

Retigo Eco Logic systém a automatické mytí s nízkou spotřebou vody udrží Vaše náklady pod kontrolou. Náhradní díly a spotřební materiál za přijatelnou cenu zajistí vaši dlouhodobou spokojenost. Minimální váhové ztráty pokrmů zvyšují ziskovost Vašeho podnikání.