Retigo s.r.o.

Nekonečné množství možností s Retigo Combionline®

Kdo měl příležitost nás potkat na výstavě v Miláně, určitě mu neunikla naše zbrusu nová, ještě téměř horká novinka – systém Retigo Combionline®.


 

Jak už název napovídá, jedná se o možnost připojení konvektomatů a pekařských pecí Retigo k online síti. Intuitivní prostředí webu Retigo Combionline® rozšiřuje pohled na moderní gastronomii. Zařízení tak můžete mít pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv. Z tabletu, z mobilu nebo z počítače. Nepotřebujete stahovat žádnou appku ani speciální programy. Stačí libovolný webový prohlížeč. Jednoduše se přihlásíte a spravujete všechny vaše přístroje klidně i na opačném konci světa.

V uživatelském rozhraní na vás nejdříve čeká domovská obrazovka s hlavními záložkami, avšak svou úvodní nástěnku si přizpůsobíte na míru vašim požadavkům. Stačí, když jednotlivé sekce, widgety pomocí kurzoru přetáhnete na jiné místo, zmenšíte či zvětšíte okno. Prostě si ve věcech uděláte pořádek přesně tak, jak vám to vyhovuje. V reálném čase dokážete monitorovat aktuální stav konvektomatu, například kolik času zbývá do konce varného procesu nebo jaká je jeho aktuální teplota. Připojit lze neomezený počet zařízení.

Abychom vám ještě více usnadnili práci a ušetřili spoustu času, na webovém rozhraní si v mžiku nadefinujete vlastní „profily“ obrazovek (např. škola), které snadno sdílíte napříč stroji. Odpadá tak jejich zdlouhavá konfigurace. Každá obrazovka může být nastavena stejně ve všech vašich provozovnách. Výsledek vaření bude tedy vždy totožný. I když změníte kuchaře.

Jako bonus nabízíme také online kuchařku se zásobou receptů z celého světa. Srozumitelný popis, seznam ingrediencí včetně parametrů vaření na konvektomatu „included.“ Několika kliknutími nahrajete nové recepty do připojeného přístroje.

Stejně rychle také zjistíte, zda využíváte stroj naplno. Grafy a statistiky nabídnou přehled o používání, hodinách v provozu, spotřebě vody, energie, mycích cyklů a dalšího klidně i na všech připojených zařízeních dohromady. Navíc lze zvolit období, za jaké si přejete hodnoty vidět. Veškeré programy, data HACCP, statistiky a provozní záznamy jsou v bezpečí díky automatickému zálohování.

Automatické jsou také notifikace. Žádná důležitá informace už vám neunikne. Porouchá-li se stroj, Retigo Combionline® ihned odešle zprávu vám i vašemu servisnímu technikovi. Mějte přehled o tom, co se u vás děje.

Nechte se inspirovat a posuňte své podnikání kupředu. Zaregistrujte své zařízení. Retigo Combionline® je připraven.

Stáhněte si aplikaci Retigo Combionline® také na zařízení Android nebo iOS.

Info: Registrace a užívání systému je pro všechny uživatele zařízení Retigo zcela zdarma.

K systému Retigo Combionline lze připojit zařízení Blue Vision, Orange Vision Plus* a DeliMaster. Připojit lze i starší zařízení z řady Vision 2 vyráběné od května 2017.

Zařízení lze připojit do sítě pomocí LAN kabelu nebo pomocí speciálního wifi nano routeru na lokální wifi síť.

*V zařízeních Orange Vision Plus nelze pracovat s profily a nelze nahrávat recepty z Combionline. Všechny ostatní funkce fungují bez omezení.