Retigo s.r.o.

ORANGE VISION PLUS - Konvektomat podle Vašeho přání

Rok 2020 přináší všem neočekávané výzvy. I pro nás, jako výrobce profesionálních parních konvektomatů, je aktuální situace jiná, a proto jsme se zeptali našich partnerů po celém světě, jaké konkrétní obtíže je v současné době tíží v souvislosti s prodejem gastronomických zařízení a jak bychom je mohli podpořit.


Řada konvektomatů Orange Vision je v současné době obzvláště oblíbená jako flexibilní základní model s velmi dobrým poměrem cena/výkon a variabilitou vybavení, které můžete ale nemusíte kupovat. Proto jsme se rozhodli vylepšit Orange Vision a vybavit jej dalšími PLUSY.

Nový Orange Vision Plus má jednoduché a velmi přehledné ovládání s dotykovou 7'' obrazovkou. Tento osvědčený způsob ovládání (inspirovaný ovládáním konvektomatů Blue Vision) je neskutečně intuitivní, reaguje velmi rychle a na úvodní obrazovce zobrazuje všechny důležité parametry, které jsou pro uživatele takřka nezbytné. K funkcím jako je Posledních 10, HACCP data, Programy nebo Automatické mytí, lze přistupovat přímo ze základního zobrazení a na rozdíl od klasického Orange je standardní výbavou "Pluska" také 99 programů s 9 krokyrozhraní LAN.

Nová základní řada Orange Vision Plus je samozřejmě postavena na vysokém standardu kvality všech RETIGO Vision konvektomatů a ostatní volitelné vybavení (1 bodová teplotní sonda, klapka, ruční sprcha) je stejné jako u klasického Orange Vision.

 

  623        611         1011        2011         1221       2021