Retigo s.r.o.

Spyros Metaxa

Místo realizace: Pilies g.5 , Vilnius, Lithuania
Realizovala společnost: Resvile
Rok realizace: 2015
Země: Litva
Typ provozu: Restaurace
WWW realizace: Spyros Metaxa

Restaurace byla založena v roce 2002 se zaměřením na řeckou kuchyni. Provoz se nachází včásti Staré město, Vilnius, Litva.

Co řekli o zařízení Retigo:

Můžete uvést nějakou funkci nebo pokrm, se kterým jste po uvaření v konvektomatu Retigo obzvlášť spokojení?
►Při vaření v konvektomatu Retigo si potraviny zachovávají svou kvalitu. Funkčně jsou na velmi vysoké úrovni a mají krásný design zaměřený na bezpečnost a výsledky vaření. Pro kuchaře jsou tyto stroje velmi snadné na ovládání. Příprava pokrmů je mnohem jednodušší. Při regeneraci pokrm vypadá jako právě uvařený a zachovává si svou svěžest, šťavnatost a příslušnou konzistenci.

Jaké benefity vám do vašeho provozu přinesl Retigo konvekotmat?
Retigo konvektomaty mají funkční design rafinovaný do posledního detailu. Vyznačují se intuitivním ovládáním a vynikajícími izolačními vlastnostmi. Kromě toho nabízejí pokročilé funkce, které zahrnují automatické mytí nebo optimalizaci spotřeby vody a elektřiny.

Proč byste doporučili Retigo konvekotmat druhým?
Nemagnetické nerezové díly, jakož i minimální množství plastových dílů jsou zárukou dlouhé životnosti i v náročných podmínkách. Přesné ovládání teploty, výborné vaření ve velmi syté páře a mnoho dalších možností vlastního nastavení je zárukou skvělých výsledků, které nadmíru uspokojují naše hosty, kteří se k nám rádi vracejí. Ovládání je dokonale přesné i při obsluze v rukavicích nebo s mastnými rukami. 

Co pro Vás, jednou větou, znamená produkt Retigo?
►Spolehlivost

Lola Sakanis
Vlastník