Retigo s.r.o.

Restaurace Šelepka

Místo realizace: Brno
Realizovala společnost: GOZ Gastro
Rok realizace: 2010
Země: Česká republika
Typ provozu: Restaurace
WWW realizace: Restaurace Šelepka

Šelepka je velmi oblíbená až kultovní restaurace, která sídlí nedaleko centra města Brna, v Králově Poli.  Nejen, že se vyznačuje velkým sálem, kde se pořádají populární Oldies party a další kulturní akce, ale také tady můžete ochutnat vynikající pokrmy kvalitní české kuchyně. Pořádáme pravidelné gastronomické akce typu moravská zabíjačka, zvěřinové hody, svatomartinské hody, rybí speciality a dýňové speciality. Velkou zajímavostí restaurace je, že vaříme i bezlepkovou kuchyni, a to vše z lokálních surovin.

 

Co řekli o zařízení Retigo:

Můžete, prosím, uvést pár příkladů výsledků vaření s Retigo produkty?

► V konvektomatu pečeme a dusíme veškerá masa. Hojně také využíváme pečení přes noc, což nám ušetří spoustu času, ráno a dopoledne se můžeme věnovat přípravě ostatních potravin. Využíváme jej i na přípravu veškerých příloh a knedlíků všech druhů. S výsledky jsme spokojeni, protože jsou vždy stejně dobré.

Jaké výhody přináší Retigo produkt do Vašeho provozu?

► Jednoznačně nám uspoří čas, výsledky jsou mnohem lepší, masa mají menší váhové ztráty a pomocí konvektomatu vykrýváme návaly lidí přes obědy. Automatické mytí je výborné, jelikož téměř nepotřebuje asistenci kuchaře.

Z jakého důvodu byste Retigo produkt doporučil jiným?

► Díky konvektomatu uspoříte čas a peníze.

Co pro Vás, jednou větou, znamená produkt Retigo?

►Spokojenost

Lukáš Novotný
Šéfkuchař