Retigo s.r.o.

Hotel Akvamarín

Místo realizace: Bešeňová 277, 034 83 Bešeňová, Slovakia
Realizovala společnost: MAVA PLUS s.r.o.
Rok realizace: 2021
Země: Slovensko
Typ provozu: Hotel
WWW realizace: Hotel Akvamarín

Akvamarín je známý drahokam, který pomáhá léčit, udržovat věčné mládí, lásku, štěstí i zdraví a dokáže přinášet do života pocity spokojenosti a harmonie. Přesně s tímto cílem vyrostl v areálu vodního parku Bešeňová náš nový hotel, který hrdě nese jméno klenotu akvamarín. V našem hotelu pro Vás zastavíme čas a z momentů, které tu strávíte, si odnesete ty nejkrásnější vzpomínky.

V restauraci ZAFIR na vás čeká různorodá nabídka tradičních specialit v moderním provedení. Při přípravě jídel klademe důraz na chuť a kvalitu, a proto využíváme hlavně lokální suroviny z ověřených zdrojů a chytré technologie.

Co říkají o produktech Retigo:

Jaké jsou výsledky vaření s Retigo produkty?

► V naší restauraci připravujeme zejména snídaně a večeře, obědy jsou jen doplňkové á la carte. Hostům nabízíme vždy 6 druhů jídel, pokud je plná kapacita hotelu, může to být až 1000 porcí denně. Využíváme nejvíce sous-vide vaření a ruční režim, protože tak si upravíme programy podle sebe. Výborné jsou snídaňové programy, vaříme volská oka, omelety a další. Konvektomaty usnadňují práci, dá se v nich upéct i celé prase, rýže se nerozvaří. 

Jaké výhody přináší Retigo produkty do vaší kuchyně?

► Jídla na talíři neztrácejí svou barvu, jsou šťavnatá a vypadají hezky. Konvektomaty Retigo rozhodně ušetří práci i čas, jsou velmi spolehlivé a obsahují mnoho programů, které musíme postupně vyzkoušet, což zabere nějakou dobu. Také ovládání je snadné a přehledné.

Z jakého důvodu byste Retigo produkt doporučil jiným?

► Tyto konvektomaty mají jednoznačně vychytané automatické mytí oproti jiným značkám. Je to skvělé.

Co pro vás, jedním slovem, znamená produkt Retigo?

► Pohoda.

Juraj Hollý, Juraj Bačík 

šéfkuchaři