Retigo s.r.o.

Deza - závodní jídelna

Místo realizace: Valašské Meziříčí
Realizovala společnost: KES
Rok realizace: 2012
Země: Česká republika
Typ provozu: Závodní stravování
WWW realizace: Deza - závodní jídelna

Závodní kuchyň společnosti Deza a.s. funguje již 13 let. Obsluhujeme zhruba 600 strávníků denně. Společnost Deza má ve svém areálu další 3 kantýny a výdejnu – prodejnu mražené stravy. 

 

Co řekli o zařízení Retigo:

Můžete, prosím, uvést pár příkladů výsledků vaření s Retigo produkty?

► Velkou předností konvektomatu Blue vision 2011i je noční pečení, u nás především u hovězího masa a vepřového kolene. v denním provozu připravujeme v konvektomatu dále všechna ostatní pečená a dušená masa, mletá masa, ryby, drůbež, zapékaná jídla, buchty všeho druhu, napařujeme zeleninu a vaříme vejce. konvektomat je dále velmi dobrý pomocník při regeneraci jídel před výdejem.

Jaké výhody přináší Retigo produkt do Vašeho provozu?

► Instalace konvektomatu Blue vision 2011i nám přinesla úsporu času, větší spokojenost strávníků. Výhodou je i úspora prostoru, zkvalitnění práce, méně nádobí díky gastronádobám a automatické mytí konvektomatu. Oceňujeme možnost nastavení programů i rozmanitost funkcí.

Z jakého důvodu byste Retigo produkt doporučil jiným?

► Retigo bychom doporučili kvůli kvalitnímu servisu s rychlou odezvou. Pro podobné provozy budou konvektomaty přínosem i díky možnosti použítí gastronádob a jejich univerzálnosti. lze je použít i na výdej, dají se lépe umývat.

Co pro Vás, jednou větou, znamená produkt Retigo?

► Spokojenost.

Marie Trefilová
Vedoucí jídelny