Retigo s.r.o.

VISION PERFECT COOKING

Mám absolutní jistotu, že výsledek vaření bude vždy skvělý. Jídla, která uvařím, mají perfektní barvu, jsou šťavnatá, křupavá a zdravá – s minimem přidaného tuku.


Vynikající výsledky vaření v páře

Pokročilý systém vývinu páry v Retigo Vision zajistí skvělou barvu, chuť a konzistenci připravovaných jídel, která si zároveň uchovají maximum vitamínů a výživových hodnot.

 

Ideální barva a křupavost jídel

Automatická kontrola úrovně vlhkosti (AHC) je systém přesné regulace vlhkosti, který udržuje ideální klima pro připravované pokrmy. Díky patentované technologii také umožňuje, je-li potřeba, rychlé a účinné odvlhčení varné komory. Výsledkem je perfektní křupavost a zlatavá barva jídel.

Méně stresu v kuchyni

Možnost vaření různých jídel najednou ve stejném režimu s různými časy a bez vzájemného přenosu pachů či chutí dopomůže k navýšení kapacity kuchyně. Využitím funkcí, jako jsou Vaření přes noc nebo Nízkoteplotní pečení získáte více času v ranních špičkách a docílíte vyšší výtěžnosti připravovaných jídel. To vše pod kontrolou HACCP.

Všechny technologické přípravy v jediném zařízení 

Retigo Vision je jeden varný systém pro většinu technologických úprav – vaření, pečení, dušení, smažení, grilování, zapékání, konfitování, vaření ve vakuu (souse-vide), zavařování, sušení, blanšírování, kynutí, uzení, zrání, nízkoteplotní úpravy, udržování a regenerace pokrmů.