Retigo s.r.o.

VISION DESIGN

Retigo Vision nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, výborné ergonomie a atraktivního vzhledu. To vše s důrazem na bezpečnost a hygienu.


Komfortní vaření bez rizika úrazů

Zásuvy napříč zajistí bezpečnou manipulaci s gastronádobami a perfektní přehled nad průběhem vaření v jednotlivých zásuvech. Menší gastronádoby lze umístit v jednom zásuvu jednoduše vedle sebe na nerezové rošty nebo k tomu určené adaptéry.

 

Minimální riziko popálení

Unikátní řešení trojitého skla* snižuje povrchovou teplotu dveří a eliminuje riziko popálení. Brzda ventilátoru zabrání nebezpečnému úniku páry při otevření konvektomatu a v kombinaci s dvojitým otevíráním dveří** zaručí maximální bezpečnost.

 

Snadné otevírání konvektomatu

Ergonomický tvar kliky zajistí pohodlnou manipulaci s dveřmi konvektomatu a snadnou údržbu. Použitím iontů stříbra bylo docíleno výrazného snížení výskytu bakterií na povrchu kliky, a v důsledku toho minimalizace hygienických rizik.

 

Záruka plnění hygienických standardů

Precizní zpracování varné komory s oblými rohy zvyšuje účinnost automatického mytí a zabraňuje usazování nečistot. Systém HACCP automaticky zaznamenává vše, co se v Retigo Vision děje, uložená data lze následně zobrazit přímo na displeji nebo stáhnout do počítače.

 

* Netýká se velikosti 623  |  ** Volitelné vybavení