Retigo s.r.o.

SMART INVESTMENT

Prokazatelně nejnižší spotřeba energie, vody a nízké náklady na automatické mytí v jednom stroji. To mi šetří peníze každý den a zaručuje rychlou návratnost investice.


Úspory energie

Dvoustupňový předehřev vody využívající tepla odpadní páry v kombinaci s unikátním řešením trojitého skla* a 50 mm silnou tepelnou izolací sníží náklady při vaření na minimum. 

Úsporné mytí

Jedinečný systém automatického mytí Retigo Active Cleaning zajistí perfektní čistotu konvektomatu Retigo Vision při minimální spotřebě vody a nízkých nákladech na čistící prostředky.

Bezkonkurenční návratnost investice

Nízké provozní náklady, dlouhá životnost, cenově dostupný servis a skvělý poměr kvalita/cena přináší rychlou návratnost investovaných prostředků.

Více místa v kuchyni

Retigo Vision dokáže nahradit hned několik klasických kuchyňských zařízení, a to na mnohem menším prostoru. Navíc s prokazatelně vyšší výtěžností a efektivitou zpracování surovin. 

* Netýká se velikosti 623


Srovnání nové a předchozí generace konvektomatů Retigo Vision

Konvektomaty Retigo Vision vždy patřily mezi naprostou špičku ve spotřebě energie a vody. Inovativní řešení nové generace posunují hodnoty ještě níže a nový Vision se tak řadí mezi nejúspornější konvektomaty na trhu.

 Předchozí generaceNová generaceÚspora
 Předehřev v režimu Horký vzduch na teplotu 165 °C  3:39 min   3:12 min     O 12 % rychlejší náběh teploty
 Spotřeba energie v režimu Horký vzduch při zatížení   2,46 kWh      2,17 kWh     O 12 % nižší spotřeba
 Spotřeba energie v režimu Horký vzduch bez zatížení  (sensibilní teplo)   0,95 kWh      0,66 kWh     O 31 % nižší tepelné ztráty

Měřeno na konvektomatech velikosti 611 dle DIN 18873-1 2012-6 6.2.


Příklad úspor s Retigo automatickým mytím

Vysoce účinné mycí programy zajistí perfektní čistotu s minimálním úsilím. Skvělá cena mycího prostředku, nízká spotřeba vody a energie šetří náklady každý den.

Porovnání konvektomatu Retigo Vision velikosti 1011 s automatickým mytím s konvektomatem velikosti 1011 dalšího předního výrobce. Porovnáváno v režimu Střední mytí, dle počtů mycích prostředků vyžadovaných konvektomatem, 6 mycích cyklů za týden a 52 pracovních týdnů za rok. K porovnání byly použity veřejně dostupné ceny mycích prostředků platné v květnu 2017. 

 Během 1 rokuBěhem 10 letBenefit
Náklady na mycí prostředky  13 204 Kč     132 038 Kč    20 % z ceny konvektomatu se vrátí zpět
Čas  338 hod.    3 380 hod.     Ušetřený čas je možno využít jinak
Spotřeba vody   7 519 l     75 192 l     Významná úspora vody
Spotřeba el. energie   580 kWh       5 803 kWh    Velká úspora el. energie

Další příklady úspor s Retigo Vision konvektomaty naleznete v katalogu na straně 12.-15.