Retigo s.r.o.

RETIGO VISION - SRDCE MODERNÍ KUCHYNĚ

Retigo Vision zvládá většinu technologických úprav na malém prostoru a dokáže nahradit hned několik tradičních kuchyňských zařízení. V konvektomatu lze připravit téměř všechny pokrmy od snídaně přes obědové menu až po večeři, včetně  cukrářských produktů.


Easy Cooking

Inteligentní průvodce vařením, který i méně zkušenému kuchaři dopomůže ke skvělým výsledkům. Jedinečný systém automaticky nabídne správný postup pro přípravu každého jídla.

 

Uzení

Díky externímu vyvíječi kouře Vision Smoker a speciálním receptům se z Retigo Vision stává plnohodnotná udírna schopná vyudit širokou škálu pokrmů od a la carte jídel až po klasické maso v celku, např. šunku nebo kýtu.

Sous-vide

S využitím nejmodernějších technologií dokáže zajistit Retigo Vision ideální klima, teplotu a čas pro vaření jídel ve vakuu. V porovnání s klasickou sous-vide lázní nabídne nesrovnatelně vyšší kapacitu i kvalitu.

Noční vaření

Retigo Vision vaří přes noc za Vás. Speciální funkce pro vaření přes noc dokáže díky přesné regulaci vlhkosti a precizní kontrole teploty zajistit vysokou výtěžnost. Maso bude krásně šťavnaté a spotřeba vody a energie minimální.

Konfitování

Pro přípravu pokrmů v tuku nebo ve vlastní šťávě je potřeba pomalého obousměrného proudění vzduchu, čehož je v Retigo Vision dosaženo pomocí unikátního ventilátoru s možností nastavení ideální rychlosti otáček. Proces konfitování není potřeba hlídat – výsledky vaření budou vždy perfektní.

Časování zásuvů

Systém pro vaření minutkové kuchyně, který pohlídá čas přípravy jídel na každém jednotlivém zásuvu Retigo Vision. Umožní kombinovat různá jídla najednou bez ohledu na jejich velikost a čas potřebný k jejich úpravě. Po spuštění funkce časování zásuvů systém kuchaři automaticky nabídne další recepty, které lze připravit současně.