Retigo s.r.o.

RETIGO PARTNEREM PROGRAMU ENERGY STAR

Rádi bychom Vás informovali, že se firma Retigo stala partnerem programu ENERGY STAR. Hlavní myšlenkou programu ENERGY STAR je podpora úspor energie a peněz a ochrana životního prostředí.


Značka ENERGY STAR byla poprvé představena Agenturou ochrany životního prostředí USA (EPA) na počátku roku 1990, aby propagovala energeticky úsporné počítače.
Od té doby jsou různé výrobky, budovy nebo domy nezávisle certifikovány, s cílem dokázat, že využívají méně energie a způsobují méně emisí, které přispívají ke změně klimatu.

V posledních letech začaly být certifikovány firmou ENERGY STAR i konvektomaty, což dokazuje obchodním partnerům a koncovým zákazníkům jejich vyšší účinnost a udržitelnost.
Naměřené hodnoty jednotlivých konvektomatů naleznete zde. Zákazníci si mohou snadno ověřit, zda výrobci splňují požadavky na certifikaci a / nebo srovnávat efektivitu mezi jednotlivými certifikovanými výrobky. Pouze produkty uvedené v databázi mohou nést logo produktu ENERGY STAR. Konvektomaty, které získaly certifikaci ENERGY STAR, jsou zhruba o 20% energeticky účinnější než standardní modely.

 

Retigo konvektomat získal certifikát ENERGY STAR

Konvektomat Retigo Vision B1011 byl nezávisle testován a získal certifikát Agentury na ochranu životního prostředí USA (EPA). Dosažené výsledky byly dokonce výrazně lepší, než jsou požadavky certifikace ENERGY STAR a lze je nalézt zde.
Od okamžiku, kdy byly konvektomaty Retigo Vision B1011 certifikovány, mohou nést známé logo ENERGY STAR.

Konvektomaty Retigo Vision byly vždy považovány za lídry na trhu s ohledem na spotřebu vody a energie. Nejnovější generace konvektomatů Vision snížila tyto hodnoty ještě více.
Vynikající výsledky byly dosaženy díky konstrukci výrobku zaměřené na energetickou účinnost, využití účinných izolačních materiálů, optimalizované regulace ohřevu a zpětné získávání zbytkové energie. Všechny tyto dílčí prvky jsou shrnuty v Retigo Smart Investment benefitech, které Retigo nabízí.

Použití stejného designu a vlastností pro každý konvektomat Retigo Vision zajišťuje, že každý konvektomat Retigo představuje účinnost, úsporu a udržitelnost plně srovnatelnou s ostatními značkami top konvektomatů na trhu.

Úspory energie a udržitelnost jsou stále důležitější. Vzhledem k poměru mezi kvalitou a cenou, Retigo představuje skvělou volbu, kterou je třeba vzít v úvahu u každého dodavatele moderních kuchyňských technologií.