Retigo s.r.o.

Nové konvektomaty Retigo Vision - Hodnoty zůstávají, inovace pokračuje

Po devíti letech výroby a prodeje velmi úspěšných konvektomatů Vision přichází firma Retigo na trh s inovací tohoto stroje a přináší novou generaci parních konvektomatů Retigo Vison.


Po devíti letech výroby a prodeje velmi úspěšných konvektomatů Vision přichází firma Retigo na trh s inovací tohoto stroje a přináší novou generaci parních konvektomatů Retigo Vison. Na první pohled není změna až tak patrná. Šíře portfolia konvektomatů zůstává stále stejná (dva modely Blue a Orange v šesti velikostech), ale na ten druhý pohled zjistíte, že došlo k mnoha inovacím a změnám, které konvektomat Vision dělají jiným - ještě spolehlivějším, šikovnějším, úspornějším a bezpečnějším pomocníkem.

Vision Perfect coooking

Vařit, péci, grilovat, smažit to umí každý konvektomat. Retigo Vision vám ale nabízí víc a ještě k tomu s jistotou, že vaření bude vždy zábavou se skvělým výsledkem. Za perfektní tepelnou úpravou pokrmů stojí několik sofistikovaných prvků, jako je automatická regulace vlhkosti ve varné komoře, nový patentovaný tvar ventilátoru, šesti bodová teplotní sonda, klapka pro odtah přebytečné páry a jedinečný systém tvorby páry, ať už nástřikem nebo v bojleru. Kuchaři a specialisté firmy Retigo také připravili mnoho různých softwarových vylepšení, jako jsou například programy pro Sous-vide vaření ve vakuu, uzení, konfitování, sušení, zrání či zavařování. Připravená jídla budou mít perfektní barvu, šťavnatost, křupavost a budou připravená zdravě s minimem přidaného tuku. Vaše menu se stane unikátním!

My Vision Controls

Veliký posun v rámci nových konvektomatů Vision nastal v oblasti ovládání. Hlavně u modelů Blue Vision. Velký barevný osmi palcový displej s mnoha užitečnými možnostmi pomůže ušetřit čas a umožní Vám rychle a jednoduše nastavit, co potřebujete. Displej reaguje perfektně, i když máte mastné ruce nebo pracujete v rukavicích. Hlavní menu si můžete plně přizpůsobit a ovládání se tak stává jedním z nejjednodušších na celosvětovém trhu. Vaření je hra!

Vision Design

Konvektomaty Retigo Vision byly po designové stránce vždy unikátní. Oblé sklo, hladký ovládací panel, masivní klika to jsou dominanty stroje, které nechybí ani na novém modelu. Ovšem s výraznou změnou. Sklo dveří si zachovává svůj zaoblený tvar, ale izotermické vlastnosti jsou výrazně lepší díky třem skleněným vrstvám a vnitřní povrchové úpravě. Klika změnila zcela svůj tvar k lepší ergonomičnosti a navíc je vyrobena ze speciálního materiálu s ionty stříbra, které mají antibakteriální vlastnosti. Bezespárový panel je bez jakýchkoliv tlačítek či knoflíků, snadno se udržuje v čistotě a je perfektně čitelný. Úplnou novinkou je možnost výběru ze dvou typů ručních sprch – klasická zavěšená na boku stroje, a nebo samonavíjecí sprcha. Nový Vision Vám nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, výborné ergonomie a atraktivního vzhledu. To vše s důrazem na bezpečnost a hygienu.

Retigo Green Concept

Konvektomaty Retigo Vision představují jedny z nejúspornějších konvektomatů na trhu. Kombinace unikátních technických řešení uspoří uživateli peníze a zároveň pomáhá šetřit životní prostředí. S konvektomatem Retigo Vision šetříte peníze každý den. Prokazatelně nejnižší spotřeba energie, vody a nízké náklady na automatické mytí Vám zaručí rychlou návratnost investice.

Speciální 50 mm silná izolace varné komory společně s trojitým sklem dveří konvektomatu zajistí rychlý náběh teploty a minimální spotřebu energie při vaření. Unikátní konstrukce odpadního systému (Water Saving System) vyžaduje nepatrné množství vody pro chlazení odpadní páry, což výrazně snižuje celkovou spotřebu vody. Pokročilý systém vývinu páry (Advanced Steam Generation System) tvořený integrovaným tepelným výměníkem využívá tepla odpadní páry a výrazně snižuje nároky na elektrickou energii. A v neposlední řadě nízkonákladové automatické mytí Active Cleaning s vysokou účinností a minimálními nároky na spotřebu vody zajistí i při úklidu úsporu vody a čistících prostředků. Tento systém mytí je nyní k dispozici v základním vybavení i u modelů Orange Vision.

Konvektomaty Retigo Vision zaujímají již 24 let své pevné místo v profesionálních kuchyních téměř po celém světě. Nová generace Vision však přináší nová a neotřelá řešení, která zachovávají vlastnosti profesionálního gastronomického zařízení rozšířená o inovace, které posunují možnosti a svobodu kuchařů k ještě lepším výsledkům s cílem plně uspokojit požadavky zákazníků a vaření si jednoduše užít!