Retigo s.r.o.

DeliMaster - Mnohem víc než dokonalé pečení

Pekařské pece DELIMASTER jsou zpět! Připravené uspokojit potřeby pekáren, kaváren, benzinových stanic, snack barů, fast foodů a jiných obchodů, kde po celý den voní čerstvé pečivo, rozpékané výrobky a cukrářské dobroty. DELIMASTER Vám poskytne skvělé výsledky pečení i vaření, a otevře nové možnosti, jak uspokojit Vaše zákazníky, kteří se budou rádi vracet.


VÍCE NEŽ JEN PEKAŘSKÁ PEC

S pecemi DeliMaster snadno připravíte veškeré druhy čerstvého pečiva, dezertů, zákusků, ale i široký sortiment produktů pro snack/bistro jako jsou sandviče, burgery, panini, apod.

Více než 50 přednastavených pekařských programů
Přednastavené programy a nezbytné pekařské funkce jako je např. Nástřik – Pauza pro skvělé výsledky pečení a vaření každý den a to s minimálními nároky na obsluhu.

Speciálně vyvinutý obousměrný ventilátor
Perfektní rovnoměrnost pečení a vynikající křupavost pekařských výrobků v nemalé míře závisí na ventilátoru, který rozhání horký vzduch nebo páru po varné komoře. V pecích DeliMaster budete mít distribuci a cirkulaci vzduchu vždy pod kontrolou přesně podle potřeb produktu díky 7 rychlostem ventilátoru. Výsledek bude perfektní.

Přehledné, rychlé a intuitivní ovládání
Dotykový displej s velmi rychlou odezvou a funkce Easy Baking usnadní Vaši práci nejen při přípravě lákavých pokrmů, ale i při údržbě.

Active Cleaning
Tu nejméně zábavnou práci hoďte za hlavu. Active Cleaning Váš DeliMaster sám dokonale umyje a vysuší. Vy uspoříte vodu a drahocenný čas. Používané detergenty nezatěžují životní prostředí.

5 v 1
Multifunkčností pecí DeliMaster získáte hned několik zařízení v jednom – pekařskou pec, konvektomat, zapékací grill, grillovací desku a fritézu. To vše na jednom metru čtverečním.  


MY DELI CONTROLS

Pouhým dotykem připravte vynikající delikatesy z Vaší nabídky během několika minut a v dokonalé kvalitě. Rozšiřte Váš sortiment o nové produkty díky mnohostranným možnostem, které DeliMaster nabízí. Použijte obrázky jako jednotlivá tlačítka programů a Vaše práce se stane zábavou. Získáte přehledné a jednoduché menu, které dokáže obsluhovat každý.

     Bagety 10 min. / 75 ks*
  Muffiny 9 min. / 350 ks*
  Croissanty 20 min. / 150 ks*
  Mini Pizza 10 min. / 240 ks*
  Kuřecí stehna 40 min. / 60 ks*
  Hamburgery 14 min. / 110 ks*
 
* Platí pro DM 5

 

Více informací o pekařských pecích DeliMaster naleznete ZDE.

Katalog si můžete stáhnout ZDE.