Retigo s.r.o.

Elektrokonstruktér - Programátor C++/ Senior

RETIGO s. r. o., společnost zabývající se výrobou parních konvektomatů pro profesionální kuchyně, přijme nového spolupracovníka na pozici: Elektrokonstruktér - Programátor C++

Náplň práce

  • Vývoj mikroprocesorem řízené elektroniky
  • Programování v jazyku C (C++)
  • Programování 8-bitových procesorů
  • Technické změny stávajících produktů
  • Komunikace s dodavateli při pořizování vzorků, prototypů a jejich zkoušení
  • Spolupráce s hardwarovými inženýry, zkušebními techniky, výrobou

Co očekáváme

  • VŠ elektro
  • Praxe v oboru silnoproud a slaboproud
  • Kreativní myšlení, samostatnost a zodpovědnost
  • Aktivní znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v ryze české firmě orientované na zahraniční trhy
  • Odborný růst a podporu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Firemní benefity (příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, poukázky na relaxaci, firemní akce)
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Nástup možný ihned.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete motivační dopis a životopis v českém i v cizím jazyce na e-mail: personalni@retigo.cz.

Kontakt

RETIGO s.r.o.

Láň 2310

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Personální oddělení

personalni@retigo.cz

Tel.: 571 665 546

Ochrana osobních údajů

Společnost RETIGO s. r. o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů dle obecného Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů (GDPR), s účinností od 25.5.2018, za účelem vyřízení Vaší žádosti o zaměstnání a zpracovávání Vámi poskytnutých údajů pro účely výběrového řízení. Souhlas je poskytován na dobu výběrového řízení anebo do jeho odvolání. Správce osobních údajů, RETIGO s. r. o., jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze v souvislosti s výběrovým řízením na volné pracovní pozice nebo v případech, kdy to správci osobních údajů bude ukládat nebo umožňovat zákon. Vaše osobní údaje v žádném případě správce osobních údajů neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě správce osobních údajů tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Zásady ochrany osobních údajů ke stažení zde.