Retigo s.r.o.

Mechanik - montážník konvektomatů

Společnost RETIGO s.r.o. se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, zabývající se výrobou a prodejem parních konvektomatů hledá na pozici montážní - strojírenský dělník.

Náplň práce

  • montáž konvektomatů
  • fyzicky náročnější práce
  • čtení a použití technických podkladů
  • sestavování částí artiklů, strojů a zařízení
  • provádění mezioperační kontroly, používání měřidel
  • ranní směny

Co očekáváme od Vás

  • vyučení ve strojním oboru vítáno
  • znalost čtení technických výkresů
  • dobrý zdravotní stav
  • zručnost, spolehlivost
  • dobrá pracovní morálka

Co nabízíme

  • benefity - dotované stravování ve firmě, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, poukázky na relaxaci, poukázky na prací prostředky, apod.
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující české firmy orientující se na zahraniční trhy

Ostatní informace

Pracovní doba 37,5 hod. týdně, pondělí – pátek.

Pracoviště je v Rožnově pod Radhoštěm.

Pokud Vás nabídka práce zaujala, prosíme Vás, zašlete nám životopis na email, budeme Vás kontaktovat, děkujeme.

Kontaktujte nás

RETIGO s.r.o., Láň 2310, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm

Personální oddělení:
Email: personalni@retigo.cz
Tel.: 571 665 546

www.retigo.cz

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti RETIGO s.r.o., se sídlem Láň 2310, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm v souvislosti s výběrovým řízením na výše popsanou pracovní pozici byly společností RETGO s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.