Retigo s.r.o.

22. 9. 2017 - Den otevřených dveří v rámci oslav 750 let Rožnova

22. 9. 2017 - Den otevřených dveří v rámci oslav 750 let Rožnova

Město Rožnov pod Radhoštěm v letošním roce slaví 750 let od svého založení. V rámci oslav by chtělo ukázat všechny zajímavosti, mimo jiné také 5 největších výrobních firem, mezi které Retigo určitě patří. Proto bychom Vás rádi pozvali na Dny otevřených dveří rožnovských firem, které mají občanům města přiblížit, co se u nás vyrábí, jaký je postup výroby, a co vše výroba parních konvektomatů obnáší.


Na konci prohlídky v každé Vámi navštívené firmě získáte razítko. Pokud nasbíráte 3 a více razítek, budete si moci po skončení celé akce (tj. po 14. 10. 2017) vyzvednout v Informačním centru Rožnova pod Radhoštěm malý dárek (hodnota dárku se bude odvíjet podle počtu nasbíraných razítek – maximum 5). K získání dárku potřebujete také letáček akce, do kterého budete razítka sbírat, který je k vyzvednutí rovněž v Informačním centru Rožnova pod Radhoštěm nebo v jednotlivých firmách.  rezervovat. Bez rezervace není možná garance volného místa na prohlídce ve Vámi vybraný čas.

Pokud se rozhodnete navštívit firmu Retigo, nezapomeňte si své místo na prohlídce dopředu rezervovat. Rezervujte si čas prohlídky ZDE.

 

Odkaz na stránky města Rožnova s informací o této akci naleznete ZDE.